stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Zima 2010

zima-2010-4.jpgKámoška?zima-2010-3.jpgBěžííímzima-2010-2.jpgNěco hledám..zima-2010-1.jpgBez talíře ani ránu ..
Aktulity

Pátek 30.7.2010

Tak skoro dva měsíce jsem nic nového nepsala, no ono se ani nic moc nedělo, ale teď o víkendu, to bude...

Budeme s Jackem hlídat malého kámoše Cida. Já se obávám jen toho, že mám s baráčku udělají kluci kůlničku na dříví, ale snad to bude všechno v pohodě a všichni si společný víkend užijeme.

 

Středa 26.5.2010

Ach to počasí!!! Nedá se skoro nic venku dělatr, včereješí podvečer byl pěkny, tak jsem ho ihned využili delší prochajdou, ale jinak nic moc.. Dnes se snad zastaví Cid, ale pokud bude pršet tak nevim, nevim....

 

Středa 19.5.2010

Internet Mall. Nabízí krmivo Royal Canin za bezkonkurenční ceny!!!!  Odkaz v obchodu...

 

Pondělí 3.5.2010

Jack je opět přihlášen do soutěže. Tentokrát ve dvou kategorii. Kdo má zájem prosíme o hlásky.

http://nejpes.blesk.cz/pejsci-60729.html

http://nejpes.blesk.cz/pejsci-60716.html

 

Děkujeme

 

Středa 14.04.201

Je za námi, ale i před námi hodně zajímavý víkend. V sobotu, nás doma v Nebu navštívila Bonnie, a byla sranda, je malinká a vedla jacka vypadá jak nic, ale krásně jsem si užili odpoledne... Fotky přidány ...:-)

 

Čtvrtek 25.3.2010

Jack byl přihlášen do soutěže NEJPES. Prosím všechny komu se líbí o hlas, uděláte nám tím velkou radost .

Odkaz najdete na záložce -Zajímavé odkazy.

Přejeme krásný a prosluněný den :-)

 

Neděle 10.1.2010

Tak náme tu novej rok a hned nám pěkně napadl sníh.. Je to sranda Jack se hodně kamarádí se sněhem, ale trochu nechápe sáňkování a bobování, má asi pocit, že mu chtějí  všichni utect a tak je loví :-) ...Nové fototečky ve fotogralerii.

 

Čtvrtek 24.9.2009

Tak dneska to nastane, dneska přiveze moje sestra své čtyřměsíční štěně k nám na hlídání.. Jsem opravdu velmi zvědavá na to jak se bude chovat Jack. No snad to dobře dopadne..

Pátek 25.9.2009

Tak a máme ho doma, malého Arga. Je to docela dost velký štěně, ale na to jsem docela zvyklý Jack byl taky jako čtyřměsíční docela velký. Z kluků se rychle staly kamarádi a Jack dokonce malého hlídá jako oko v hlavě, dneska docela dos řádily v Areálu  a tak teď poklidně spolu spí na gauči  na který se už opravdu nikdo jiný nevejde. :-) Jinak Argo nespí v posteli, což mě docela dost mile překvapilo, ale ani nespí ve svém pelíšku, ale opravdu hodně se mu zalíbil Jackův nový pelíšek od značky Rogz.:-) Podívat se na ně můžete galerii.

Sobota 03.10.2009

 

Po stopách Cachecky.

Tak dneska jsem se vydali spolu se sousedama a Rozárkou na procházku. Šli jsem hledat  "kéšky".

Byla to docela sranda, přišli jsme k bažině, kam nás dovedla navigace a začali onu krabičku hledat, nikde nic jsme neobjevili, pesani spokojeně dováděli, až na to že je chytal amok mezí bahnem a mezi cizíma lidma, kteří stoho opravdu nebyli moc šťastný. Nakonec jsem ji přece jen našli a pokračovali s druhou indicí na další.

 

Neděle 04.10.2009

Tak první dostihy bez malého Arga, je to sranda koukat na Jacka jak se hodí na talířem a je spokojenej.. V sobotu jsem byli na dost dlouhé tůře, tak jsem všichni docela unavení, doufám, že Jack dnešek prospí.

Sobota 10.10.2009

Tak dneska byl opravdu velmi zajimávej den. Celé dopoledne a i trochu z odpoledne jsme strávili s Jackem a Freyou na oblastní výstavě psů na Džbánu. Pejsků bylo moc a někteří byli opravdu nádherní. Jack se choval velmi slušně a malá Freya se připravovala na svojí první výstavu, která se pro ni bude z největší pravděpodobností konat 7.-8.11.2009 v Letňanech. Budeme ji s Jackem držet pěsti a přejeme hodně štěstí..!!

Víkend 17.10.-18.10.

Tak je to tady, začala nám dost velká zima, porád jen prší a nebo sněží, venku se se neda moc bejt...:-(

 

Nastávajíci víkend 13.-15.11.2009

Tak už se moc těšíme na zítřejší den, kdy odpoledne pojedeme na hájovnu k rodičům, ke se bude mít Jack zase o trochu lépe, celej den bude moc běhat po lese a hlavně se tam přijede podívat sestra s Argem, takže bude kámoš na blbnutí.. Doufám, že se povedou i nějaké  fotečky.. :-)

 

Hájovna

Od pátku do soboty jsme byli i s Jackem u nás na hájovně. V sobotu před obědem jsem se vydaly na tůru. Vzali jsem sebou i tátovu devítiletou bulteriérku Astu, ve které jako by se probudilo štěně!!Nosila nám klacky, ale ty největší co kde našla a byla hrozně spokojená. Jack s Argem si hrály a v Jackovi jakoby se probudil lovecký pud a několikrát nám šel po stopě. Naštěstí neměl problém s odvoláním a vždycky na písknutí přiběhl, což je klika. 

Byl to hezký den, a určitě si ho hodně brzo zopakujeme. Fotečky přidané ve Fotogalerii

 

 

Sobota 21.11.2009

Tak od pátečního večera byla u nás v Nebušicích návštěva.. Přijela sestra s přítele a Arge. Jack měl radost, že má kámoše. V sobotu jsem vyrazily na tůru a oba jsme je pěkně utahaly.. Už se těšíme na další akci Z..:-) 

Středa - přidány nové fotečky :-)

 

Z fotogalerie
 
navigace: Úvodní strana > Kamarádi a Jack > Zima 2010
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2024 Web From Pixels group
design by BORI